© 2020 BeCREO Technologies sp. z o.o.

Dołącz do Szkolnych Klubów Scottie Go!

Szkolne Kluby Scottie Go! to inicjatywa samych nauczycieli i uczniów, wspierających się w procesie nauki programowania z wykorzystaniem gier i rozwiązań do nauki programowania z serii Scottie Go!

Współpraca nauczycieli między sobą oraz z uczniami z wykorzystaniem Internetu, to nieunikniony etap cyfrowej ewolucji szkoły i rosnącego znaczenia nauczania na odległość.

Wielu nauczycieli samodzielnie poszukuje inspirujących materiałów dydaktycznych dla uczniów i dzieli się zdobytą wiedzą, budując nowoczesne i atrakcyjne podejście do procesu edukacji popularyzujące otwartość na nowe metody pracy.

Szkolne Kluby Scottie Go! to przyjazna i otwarta przestrzeń dla dzielenia sią wiedzą, sukcesami jak i miejsce poszukiwania odpowiedzi na wątpliwości, które często towarzyszą nauczycielom w codziennej pracy. Szkolne Kluby znalazły swoje miejsce w zamkniętej grupie na Facebooku oraz w szkołach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Uczniowie uwielbiają Scottiego, który dzięki temu staje się przyjacielem nie tylko w nauce programowania ale i w nauce innych przedmiotów. Takie rozwiązanie zostało już pozytywnie odebrane i zainicjowane w projektach eTwinning np. w Włoszech.

Przyłącz się do naszej grupy na FB, a jeżeli chcesz uzyskać materiały wspierające Szklone Kluby Scottie Go! w swojej szkole, napisz do Nas: contact@scottiego.com

Co zyskujesz?

Wsparcie społeczności

Społeczność nauczycieli i edukatorów, którzy wykorzystują gry Scottie Go! do nauki programowania

Materiały do pobrania

Jeszcze więcej użytecznych materiałów edukacyjnych: instrukcje, scenariusze zajęć, plansze i wiele więcej!

Nowości i promocje

Członkowie Szkolnych Klubów Scottie Go! jako pierwsi dowiadują się o nowościach w ofercie i otrzymują specjalne rabaty.