© 2020 BeCREO Technologies sp. z o.o.

BeCREO Technologies to Polski startup z branży IT tworzący innowacyjne narzędzia edukacyjne do wykorzystania w szkole, w przedszkolu oraz w domu.

Wiodącym produktem firmy jest interaktywny kurs do nauki programowania w formule gry z serii Scottie Go!, dostępny w 23 wersjach językowych w ponad 70 krajach na świecie, wyraźnie podnoszący prestiż i osiągnięcia polskiej nauki i edukacji.

Firma oferuje również osadzony w chmurze system do nauki programowania przeznaczony dla szkół i umożliwiający nauczanie na odległość.

Współpracujemy z nauczycielami, ekspertami oraz instytucjami edukacyjnymi i badawczo-rozwojowymi. Tworzone przez nas produkty poparte są m.in. badaniami i testami w Laboratorium Szkoły Przyszłości, Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oraz zostały wzbogacone o materiały dydaktyczne.

BeCREO Technologies realizuje holistyczną wizję, wyposażając ucznia, nauczyciela oraz rodzica w bezpieczne narzędzia dla zastosowania nowoczesnych technologii w procesie nauczania stacjonarnego, hybrydowego i zdalnego. Produkty firmy dostępne sa w wersjach pudełkowych, mobilnych jak i w subskrypcji, dają użytkownikom możliwość wyboru modelu płatności oraz użytkowania.

Nagradzane na arenie międzynarodowej  produkty z serii ScottieGo!, tworzą nową jakość kształcenia, łączącą sprawdzoną metodykę z najnowszymi zdobyczami technologii jak rozszerzona rzeczywistość (AR – Augmented Reality). Nasz interaktywny kurs nauki podstaw programowania Scottie Go! Labirynt został w Polsce wyróżniony tytułem „Zabawka Roku 2019”.

BeCREO współpracuje z warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Jesteśmy jednym z uczestników konsorcjum nowo powstającej Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego, gdzie wspólnie z wiodącymi firmami z branży IT i sektora edukacyjnego będziemy tworzyć i komercjalizować różnego rodzaju nowatorskie rozwiązania przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla instytucji edukacyjnych.

Produkty i rozwiązania będą scalać  najnowsze technologie i efekty prac B+R łącząc dotychczasowe doświadczenia z najnowszymi zdobyczami technologicznymi.

Śledź nas w mediach społecznościowych!