© 2020 BeCREO Technologies sp. z o.o.

Scottie Go! Coding Adventures Digital Planet

Scottie Go! Coding Adventures Digital Planet to gra łącząca w sobie rozrywkę z nauką podstaw kodowania. Gra łączy tradycyjną grę planszową z aplikacją. Dzieci uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne myślenie z przyjaznym kosmitą Scottim.

Scottie Go! Coding Adventures Eco Mission

Scottie Go! Coding Adventures Eco Mission to gra łącząca w sobie rozrywkę z nauką podstaw kodowania. Gra łączy tradycyjną grę planszową z aplikacją. Dzieci uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne myślenie z przyjaznym kosmitą Scottim.

Scottie Go! Coding Adventures Golden City

Scottie Go! Coding Adventures Golden City to gra łącząca w sobie rozrywkę z nauką podstaw kodowania. Gra łączy tradycyjną grę planszową z aplikacją. Dzieci uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne myślenie z przyjaznym kosmitą Scottim.

Scottie Go! Coding Adventures Water Loops

Scottie Go! Coding Adventures Water Loops to gra łącząca w sobie rozrywkę z nauką podstaw kodowania. Gra łączy tradycyjną grę planszową z aplikacją. Dzieci uczą się podstaw programowania, rozwijają logiczne myślenie z przyjaznym kosmitą Scottim.

Scottie Go!

Gra edukacyjna z interaktywnym kursem programowania, zawierającym 60 zadań o rosnącym poziomie trudności. Przygody Scottiego pomagają opanować podstawowe pojęcia programistyczne.

Scottie Go! Labyrinth

Gra edukacyjna z interaktywnym kursem do nauki podstaw programowania, zawiera 52 zadania o rosnącym poziomie trudności. Bohaterem gry jest kosmita Scottie, który musi awaryjnie lądować na asteroidzie.

Scottie Go! Labyrinth Mobile

Mobilna gra edukacyjna z interaktywnym kursem podstaw programowania i wbudowanym edytorem kodu. Wirtualne bloczki programistyczne są integralną częścią interfejsu aplikacji.